Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Страхование

ЗАТ "СК"ПРОВІДНА" – універсальна клієнторієнтована страхова компанія, котра пропонує страхові продукти обов’язкового та добровільного страхування. Компанія представлена на страховому ринку України з 1995року.
ЗАТ "СК "ПРОВІДНА" входить в групу компаній "РосГосСтрах". "РосГосСтрах" - найбільша за масштабами та територіальному охвату російська страхова компанія з 87-річним досвідом праці на ринку страхування.
З 1995 року Компанія займала і займає куруючі позиції на ринку медичного страхування. Компанія має великий досвід в комплексному страхуванні великих підприємств.
В стратегії розвитку Компанії на період з 2007р по 2009р одним з пріоритетних напрямків визначено страхування фізичних осіб.
СК "ПРОВІДНА" приділяє особливу увагу перестрахувальному захисту, котрий виділяє надійність, професіоналізм, досвід, а також значна ємкість перестрахувальних програм, що дозволяє приймати на страхування складні ризики. Надійне перестрахування - гарантія виконання компанією своїх зобов’язань перед клієнтами!
«СК «ПРОВІДНА» пропонує вигідне співробітництво
в галузі страхування юридичних та фізичних осіб.
СК «Провідна» пропонує Вам розширити асортимент послуг, які надає Ваша компанія своїм клієнтам, а саме:
1. Запропонувати учням автошколи, що вперше сідають за кермо автомобіля та хвилюються з приводу ризику пов’язаного з керуванням автомобілем в жорстких умовах міських автошляхів, застрахуватися на випадок настання нещасного випадку.
2. Після закінчення навчання надати можливість учням, що вже мають у власності автомобіль, чи збираються керувати чужим автомобілем за дорученням застрахувати свою відповідальність за шкоду заподіяну життю чи майну третіх осіб в наслідок керування автотранспортом. Нагадуємо, що цей вид страхування є обов’язковим для всіх водіїв згідно чинного законодавства України.
3. Також Ви можете надати можливість учням, що вже мають автомобіль застрахувати його в нашій компанії на вигідних умовах.(див.умови Акції «Щасливі «13» від СК «Провідна»)
4. Актуальними програмами страхування для Ваших учнів можуть стати також:
- Добровільне страхування відповідальності власникив трансторних засобів(для бажаючих збільшити страхове покриття;
- обов’язкове особисте страхування від нещасного випадку на транспорті(для осіб, що хочуть отримати ліцензію - дальнобійники і т.ін).;
- обов’язкове страхування відповідальності власників ТЗ, що діє на території Рорійської Федерації «Синя Карта»;
- обов’язкове страхування відповідальності власників ТЗ, що діє на території Європи «Зелена Карта»
І це далеко не повний перелік послуг страхування, який Ви можете надати своїм клієнтам!
Завдяки новим послугам Ви зможете значно підвищити авторитет своєї компанії, кількість вдячних учнів та загальний прибуток!
Крім розширення спектру Ваших послуг, пропонуємо Вам можливість страхування парку учбових автомобілів, відповідальності, орендованого майна чи майна, що є власністю автошколи з можливістю повернути значну частину коштів витрачених на страхування.
Ми пропонуємо Вам співробітництво
- партнерські відносини з представниками нашої компанії, які візьмуть на себе усі клопоти пов’язані з оформленням страхових полісів.

Будемо раді плідній співпраці!
З повагою, Куликова Олена Юріївна – консультант із страхування Солом’янського Центру продажу полісів страхування та обслуговування клієнтів.
Конт.тел: 8 (063) 5783376

 
 
Имя: Елена Куликова
Email: elena99.08@mail.ru
Телефон:
80635783376
Объявление добавлено: 10.02.2009 11:34
 
Количество просмотров: 2365
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.