Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «АвтоМаг Плюс»

Оценка автошколы
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
   
    

Год основания

 
       
2012
 
    Подготовка водителей
   категории :

 
 
А, В
 
 
    Продолжительность
   обучения, мес.
 
 
В
 
     
 
   2 - 2,5     
  
Адреса филиалов
(учебные классы)
 
  1.  ул. Герцена, 6
       (Ю.Іллєнка, 18)
       2 эт., каб. 9, 10
       
м. Лукьяновская
 
 
 
  2.  ул. Чистяковская, 2
       
м. Нивки   м. Святошин
 
 
 
  3.  ул. М. Расковой, 11
       
м. Левобережная
 
 
 
 
 
В
 
7900 (МКПП)
8500 (АКПП)
 
 
    Всего уроков вождения /
   Продолжительность, мин. 
 
 
В
 
 20 / 45
   
 
 
В
 
350 / 90 (МКПП)
400 / 90 (АКПП)
 
 
 
 
 
 
  
 
Фотогалерея автошколы
Страницы: 1 2 3

Отзывы об автошколе «АвтоМаг Плюс»

Безвідповідальний інструктор та дирекція школи. Єдиний плюс, що є в цій школі - це викладачка теорії Ірина, яка дійсно зацікавлена в роботі і в успішній здачі. На цьому все позитивне закінчується. Інструктор показав себе з найгіршої сторони, починаючи з постійних запізнень на уроки, а найгрірше - подача на екзамен зламаної машини двічі. Десь на останніх заняттях по практиці нам змінили машину, у якої були проблеми з счепленням( на першому занятті з цією машиною я просто глохла і заводилась 40 хв, і такі проблеми були в усіх інших учнів автошколи). На екзамені практики, який ми чекали місяць після здачі теорії машина захлохла посеред здачі екзамена на холостому ходу. І на наступну здачу інструктор її не поремонтував і вона захлохла у учнів декілька разів( що вважається звичайно помилкою).
Після цього , коли ми прийшли в МРЕВ записуватись на наступну здача екзамена, нам сказали, шо можуть записати тільки через 2 місяці через черги. Коли ми сказали про це інспектору, він просто сказав - а що я можу зробить і злився , в директор - сказав , що буде домовлятись , шоб нас записали на наступний тиждень і коли ми зателефонували йому на наступному тижні , він так само злився і почав ігнорувати. Як результат - всім з моєї групи довелось самим шукати нових інструкторів не з цієї школи і здавати самостійно. Ця школа не зацікавлена в принципі, щоб ви здали якісь екзамени, вони отримали гроші за уроки і далі ви самі по собі, вони навіть не могли подати авто в робочому стані. Якщо ви будете казати, що зараз школа не ходить в МРЕВ і не подає документи і тд - це неправда. Коли ми були на екзаменах, ми бачили, як приходив інспектор і давав пачку документів САМ за всіх учнів і вони по черзі здавали. Ми ж чекали , шоб у нас прийняли екзамен 8!!! годин і не знали, а чи у нас взагалі приймуть, бо інструктор не відповідав ні на які питання. Ім'я інструктора - Олексій Сергійович , телефон - +380936725293. Категорично не рекомендую викидать гроші на вітер в автошколі АвтоМаг на Герцена ( Лукянівська) .
Також зауважу ще те, що у нас не було внутрішнього екзамену по практиці в школі, лише по теорії.
Маргарита / 29.11.2020 20:06

Спасибо большое вашей автошколе!уже получила права!Лекции очень понравились.Ирина замечательный преподаватель по теории!Алексей инструктор по вождению очень благодарна Вам что научили меня ездить!
Анастасия / 06.02.2020 22:51

Отримання водійського посвідчення - це завжди емоційна подія! я вдячна за ці емоції, досвід, знання і підтримку колективу автошколи "Автомаг Плюс" біля метро Святошин. Дякую Будкевичу Ігорю Андрійовичу за найцікавіші лекції у моєму житті. Під час його занять не відчуваєш ні часу, ні втоми. Моїм інструктором з водіння був Євген (на жаль, не знаю прізвища). Від нього - абсолютна участь у навчальному процесі та відповідальність за результат. Дякую адміністрації автошколи за підбір персоналу! буду рекомендувати вас своїм друзям
Ольга / 16.12.2019 18:20

Обучался в группе Сергея Владимировича. Все доступно объяснил, я понял даже регулировщика. Инструктор Михаил отдаётся своей работе на полную. Всем спасибо. Автошколу рекомендую.
Олександр / 30.12.2018 19:09

Супер школа) остался всем доволен. Администрация все доступно объясняет, инструктор всему научил. Сдал с первого раза)
Николай / 25.12.2018 18:09

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Добавить отзыв об автошколе
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.